May 2011

Soldier,thats my choice.

12. may 2011 at 20:04 | Adeline |  Diary
Ahoj holčiny,

momentálně nehubnu. Zjistila jsem,že ani trochu nechci být architektem,ale že mě to táhne do armády. Ještě mnohem víc než před rokem.

16.6. bych měla mít přijímací zkoušky na technické lyceum v moravské třebové. Do té doby se musím dát opět do formy. Každý den budu dělat alespoň hodinu nějaký sport.

Po-Pá ... Posilovna (3x) nebo Spinning (2x)
So-Ne ... Běhání na dráze (1 km /do 4 min)

Včera jsem byla ve vojenské nemocnici na 12 vyšetřeních aby mě vůbec pustili na ty přijímačky,ale u toho posledního se vyskytl problém. V 7 letech jsem byla na operaci srdce (defekt síňového septa) ale už jsem úplně v pořádku. Nic nedělám s omezením,ale jelikož bylo ve 2 roky staré zprávě od kardiologů napsáno,že sporty smím dělat jen rekreačně a že nesmím moc nastydnout,tak je to problém. Já si to nemyslím,protože karate (6,5 roku) jsem dělala závodně a byla to makačka a v zimě lítám venku v sukni a občas končím ve sněhu a žádné problémy nemám,maximálně chřipku. Proto se bude ještě řešit jestli mě pustí dál. Ale do konečného NE není nic ztraceno,takže budu makat dál.

Budu si sem psát jak jsem zvládla cvičení a případně i jídelníčky (mohla bych i zhubnout,ale nebudou moc pěkné - hodně jídla).

Omlouvám se jestli vás tím otravuju,ale vážně by mi pomohla vaše podpora.

x.o.x.o. Adeline