June 2011

Holiday ... :)

24. june 2011 at 16:34 | starving Adeline :) |  Diary
Sice ještě není konec školního roku (až za 4 dny),ale já už dneska večer odjíždím do Itálie a vracím se 2.7. tak vám potom hned napíšu ;)

I když se mi tam moc nechce,protože jedu já,matka,otec,sestra a bratránek,tak se docela těším,protože bych tam vážně mohla zhubnout. Každé ráno budu chodit na brusle alespoň na hodinu,spaluje se u toho stejně jako běhání a k snídani budu mít activii bílou. Navíc na pláži hlad mít nebudu,maximálně si dám zmrzlinu a to ne víc než 1 za den. A ostatní jídlo budu hodně zvažovat,když půjdem po městě a stavíme se na kafe tak si nedám jako vždy zákusek,ale jen džus nebo tak. Taky si ssebou beru hořkou čokoládu (1 tabulka .... 1 řádka/den). Je lepší než mléčná,má méně tuků a navíc jí nedokážu sníst tuny.

Dneska jsem zvracela v obchodnim domě ... děs ! :((

Tak papa zlatíčkaRules ... be good Adeline !

22. june 2011 at 21:04 | starving Adeline :) |  Me
Takže,tady jsem sepsala pravidla,která budu muset dodržovat a jestli ne tak jsem si vymyslela i tresty :

Pravidla :

- nejíst pokud to není nutné (rodiče,omdlévání,...) a když,tak malé porce
- vypít min. 2 l vody (obyčejné) denně
- pokud mám hlad pomáhá mi - žvejky,coca-cola light,kafe,cigarety (takže mít po ruce aspoň něco z toho)
- snažit se o maximální pohyb (místo výtahu schody atd .... + cvičit)

Tresty :

- za porušení NEjezení (myslím nacpat se vším možným) budu muset jít udělat to co už fakt nesnáším a to znamená prsty do krku ...
- za každou nevyužitou možnost pohybu navíc 20 kliků
- za nedodržení pitného režimu vypít další den o 1 l vody navíc

x.o.x.o Adeline

Its hard to find strength but I don't want to be FAT ! :(

22. june 2011 at 20:23 | starving Adeline :) |  Diary
Zaaaaase jsem to pos*ala. Takhle to dál nejde. Musím se jídlu vyhýbat. Takže zítra si nedám nic,maximálně něco fakt malýho,navíc asi půjdu k panu P takže bych mohla spálit i nějaký ty kalorie ... :D :))

Taky vám sem hodím moje nová pravidla ;)x.o.x.o Adeline

Little girl terrified ...

9. june 2011 at 10:54 | starving Adeline :) |  Diary

Ahoj zlatíčka,

ten fenolax zabral (jak jinak) ... ráno když jsem se vážila jsem měla fakt radost. Pěkně mi to klesá :) momentálně vážím 55,5 kg. Dneska pokračuju v hladovce. Maximálně si dám okurku,ale to se ještě uvidí.

Jídlo - ? okurka ?
Pití - 1,5 l šťáva (slabá) , 1 pivo
Pohyb - ?


Dneska to vidím na docela pohodovej den. Ve škole máme 5 hodin supl a pak jen třídnickou hodinu. Sice to ubíhá hrozně pomalu,ale aspoň se nemusim učit,protože dneska se moc nesoustředím. Mezi odpoledkou se stavím za slečnou M (je nemocná) a po odpoledce jdu za Scottem(skinhead,skvělej kluk). Moc se na něj těším. Asi se u něj sejdem i s Bulldogem(můj bejvalej) a možná přijde i Houba(hulič).

x.o.x.o Adeline

MIA ... let me go. Please

8. june 2011 at 19:56 | starving Adeline :) |  Diary
AAAch jo. Zase jsem to udělala. Kvůli mámě jsem se musela najíst a pak to nešlo zastavit. A tak zase slaná voda a prsty do krku. Jenže .... teď jsem doma musela sníst i večeři a že mi nandala pořádně na talíř. A kámoška mi donesla ten fenolax takže dnes udělám vyjímku a vezmu si ho .... asi 3-5. Ale asi nejspíš 3. Držte mi palce kočky,protože jestli mi to bude ničit i zítra tak to prostě jíst nebudu. Ať si říká co chce. Ale doufám že už teď zvracet nebudu.
x.o.x.o Adeline

Life is like a game ... sometimes.

8. june 2011 at 7:40 | starving Adeline :) |  Diary
Krásné ráno zlatíčka.

Dneska jdeme se školou na "výlet" do Stromovky (park) kde budeme nacvičovat na konec školního roku. Docela se těším protože aspoň nemusím trčet ve škole. Potom půjdu za kámošem a doufám že nebude takový vedro ...

Jídlo - jahody , jogurt light (jogobella)
Pití - 1,5l mattoni perlivá , plechovka coca-cola light


x.o.x.o Adeline

56 kg !

8. june 2011 at 6:59 | starving Adeline :) |  Weight
YES ! Zhubla jsem. Sice jen 0,6 kg ale myslím že za jeden den to není tak málo. Dneska se budu hodně ovládat ...x.o.x.o Adeline

Welcome in my fanclub .... MIA

7. june 2011 at 21:21 | starving Adeline :) |  Diary
Holčičky moje !

Dneska jsem měla v plánu dát si hladovku. Ceý den to bylo v pořádku,neměla jsem ani moc hlad. Ale večer jsem vařila večeři a hlídala svojí 3-letou ségru. Nikdo jiný nebyl doma a tak jsem to musela ochutnat,jestli je to poživatelné. Ale tím soustem se spustila neskutečná chuť jíst a tak jsem se nacpala. Bohužel (nebo snad Bohudík ?) potom přišly výčitky a já byla zoufalá. Chtěla jsem automaticky hrábnout po fenolaxu jako kdysi,ale už u sebe žádný nemám od té doby co mi ho kamarád sebral a rozšlapal na prach. A nový jsem si nikdy nekoupila. Ani nevím proč,asi proto že mě tak zničil že jsem mohla pobýt v nemocnici. Ale abych neodbíhala,projímadlo jsem neměla tak mě napadlo jediný možný (a pro mě přijatelný) řešení jak se toho jídla zbavit. Tak jsem ségře pustila pohádku a šla do koupelny zvracet. A nepřestala jsem dokud ze mě netekla jen krev. Sice mě ten pohled na spoustu krve co ze mě šel trochu vyděsil,ale necítím že by mi bylo špatně nebo něco,tak je to dobré. Nechci být pro-MIA (opět) ale musím uznat že jsem na to z části pyšná. Že jsem se toho jídla zbavila. A snad zítra budu vážit míň než dnes,jinak nebudu jíst vůbec nic a dám si zase hladovku.


x.o.x.o Adeline

June

7. june 2011 at 9:22 | starving Adeline |  ThinspirationI want to be like them. So thin,so nice,so BEAUTIFUL ! :*

Let's diet !

6. june 2011 at 8:06 | starving Adeline :) |  Diary
Hi babes ! (I'm still in my bed because I'm not going to the school today...)

Jak se máte ? :) Já mám celkem dobrou náladu,sice mám spoustu starostí,ale jedna velká pozitivní věc tu je .... dneska se vracím k ANA stravování. Dneska se budu snažit jíst správně,ale míň než jsem zvyklá. A zítra asi hladovka.

sn - 1 jogurt + asi 10 piškotů
sv - okurka
ob - pizza 1/2
sv -
ve-

x.o.x.o Adeline