Welcome in my fanclub .... MIA

7. june 2011 at 21:21 | starving Adeline :) |  Diary
Holčičky moje !

Dneska jsem měla v plánu dát si hladovku. Ceý den to bylo v pořádku,neměla jsem ani moc hlad. Ale večer jsem vařila večeři a hlídala svojí 3-letou ségru. Nikdo jiný nebyl doma a tak jsem to musela ochutnat,jestli je to poživatelné. Ale tím soustem se spustila neskutečná chuť jíst a tak jsem se nacpala. Bohužel (nebo snad Bohudík ?) potom přišly výčitky a já byla zoufalá. Chtěla jsem automaticky hrábnout po fenolaxu jako kdysi,ale už u sebe žádný nemám od té doby co mi ho kamarád sebral a rozšlapal na prach. A nový jsem si nikdy nekoupila. Ani nevím proč,asi proto že mě tak zničil že jsem mohla pobýt v nemocnici. Ale abych neodbíhala,projímadlo jsem neměla tak mě napadlo jediný možný (a pro mě přijatelný) řešení jak se toho jídla zbavit. Tak jsem ségře pustila pohádku a šla do koupelny zvracet. A nepřestala jsem dokud ze mě netekla jen krev. Sice mě ten pohled na spoustu krve co ze mě šel trochu vyděsil,ale necítím že by mi bylo špatně nebo něco,tak je to dobré. Nechci být pro-MIA (opět) ale musím uznat že jsem na to z části pyšná. Že jsem se toho jídla zbavila. A snad zítra budu vážit míň než dnes,jinak nebudu jíst vůbec nic a dám si zase hladovku.


x.o.x.o Adeline
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 JamesSag | Email | Web | 13. june 2018 at 15:03 | React

Winston will work behind a line that has three new starters Wholesale NFL Jerseys <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys</a> China this season, including two rookies, and which has struggled to protect him. The problems began in the preseason, when Winston was sacked an NFL-high seven times through three games. Two weeks ago, he was sacked four times and hit on five other occasions in Tampa Bay's season-opening loss to Tennessee. New Orleans had three sacks and four hits on Winston last week.
Browns coach Mike Pettine defended McCown's decision to go for the score instead of a protective slide.
"Another week, another impressive victory," the former NFL coach said.
Bortles has seemingly been trying to force things lately.
Panthers coach Ron Rivera said in a release Thursday, "I have a tremendous amount of respect for coach (Joe) Philbin, and we're excited to be working with the Dolphins."
And this time they had an excuse: Brady played just the first half and six other key <a href=http://www.cheapjerseysforwholesale.us.com/>Cheap Jerseys Free Shipping</a> starters <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys</a> didn't play at all because the Patriots already had clinched the top <a href=http://www.cheapjerseysforwholesale.us.com/>Cheap Jerseys Free Shipping</a> seed and a first-round bye in the <a href=http://www.cheapnfljerseysoutletwholesale.cc/>Cheap NFL Jerseys Wholesale</a> AFC.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.