July 2011

I don't need your help.

22. july 2011 at 13:36 | starving Adeline :) |  Diary
Ahoj holky,

jsem až 2.týden na maltě a jsem jako jedna velká koule. Už mě to nebaví,navíc jsem ted nemocná takže ležim a cpu se. Dneska jsem se ale naštvala a na snídani si dala asi 20 g cornflakes + 5 ml mlíka a asi o hodinu později jsem měla 1 toast.chléb se salátem. A to je milé dámy na dnešek vše. Vím je toho hodně,ale pro mě jako rozežranou obludu je to nebezpečně málo. Rozhodla jsem se,že se vydám cestou pro ana a to s konečnou platností,ale nenechám to spadnout někam dolů. Chci mít 40-45 kg (pohybovat se mezi tím) a myslím že ted mám tak 57-60 kg. Uvidíme. Než se vrátím domů tak bych měla shodit 5 kg cca. Takže pokud budu mít 50 kg tak jsem měla tak 55...

Držte mi palce,budu na vás myslet .... x.o.x.o Adeline

Big isn't beautiful

7. july 2011 at 10:37 | starving Adeline :) |  Diary
Krásné ráno zlatíčka ♥ ,

po dlouhé době jsem se sem dostala. V Itálii bylo krásně,jsem opálená a z tohoto týdne mám spoustu nových věcí. V neděli odlítám na 3 týdny na Maltu,tak pokud budu mít přístup na blog,budu vám psát ;)

Hubnutí mi v Itálii vůbec nešlo a až do úterý jsem měla 57 kg ale včera ráno jsem měla 54,9 kg. Byla jsem nadšená a plná chuti do hubnutí,akorád jsme jeli k babičce a znáte to .... nacpala mě k prasknutí ... bála jsem se,vážně jsem v noci ani nemohla spát,ale ráno na váze bylo naštěstí 55,4 kg. Je to sice o trochu víc,ale ne o tolik. A dneska mám v plánu jít s kamarády oslavit moje 16-tiny (měla jsem je sice 28.6.,ale byla jsem pryč) , takže je jasné že se opiju a to by mi mohlo ur\chlit hubnutí,protože alkohol je sice samý cukr,aleˇtím že máme hodně cukru nás to nutí hodně se hýbat,takže většinou jsme další den cca o kilo lehčí.Alespoň to tak je u většiny lidí co znám. Naštěstí i u mě ;)

breakfast - 300 g zelené okurky (50 kcal)
snack - nothing
lunch - nothing
snack - nothing
dinner - (možná si dám rohlík - 100 kcal aby mi při pití nebylo blbě,ale nevím)

drink - 1 l strawberry juice (water + juice) , 1 l of water
sport - walking (2 hours min.)x.o.x.o Adeline